Domov > inštruktor

NAUČ SA JAZDIŤ S najrýchlejším slovákom
na slovakia ringu

Skúsený inštruktor, s ktorým sa posunieš na novú úroveň

“Jazdeniu sa venujem už od detstva. Za ten čas som si prešiel od juniorských šampionátov cez národné šampionáty až po majstrovstvá sveta. Som držiteľom 14 titulov majstra Slovenska a rád sa s vami podelím o  svoje vyše 25 ročné skúsenosti s profesionálnym jazdením. 

Som taktiež držiteľom slovenského rekordu na slovakiaringu, ktorý som zdolal v čase 2:04.
Mám odjazdených aj niekoľko 24-hodinoviek ako Le Mans alebo Bol d’Or.

S mojimi skúsenosťami vás posuniem na úplne nový level.”

Jaro Černý

INŠTRUKTOR

14x

Majster Slovenska

26 rokov

závodného jazdenia

2m:04s

držiteľ SK rekordu na Slovakiaringu

Chceš sa učiť od najlepších? Si tu správne...

Motoškola.

Naša motoškola a služby s ňou spojené je tak trošku iná pre naše a skromne povieme aj svetové pomery. Máme úplne nové motocykle, ktoré boli upravované YART ( Yamaha Austria Racing Team – viac na www.yart7.com).

Možnosť prenajať si motocykel.

Nové motocykle Yamaha R1, Yamaha R6 a Yamaha R1M GYTR sú vám plne k dispozícii. Každý motocykel je vybavený kamerou na záznam jazdy, závodnými budíkmi s lap timerom a Trackerom, pomocou ktorého vieme presne analyzovať, kade jazdec išiel (stopa), dynamiku jazdy, kde koľko pridával, kde koľko brzdil. To všetko používame na zlepšenie vašich jazdných schopností a správnych návykov.

Jaro Černý.

Jaro je výborný jazdec, ale čo viac super parťák, ktorý srší humorom a rád vtipkuje. Popri tom všetkom mu na vás záleži a taktne povie chyby na trati. Poradí. Človek sa pri ňom cíti uvoľnene a vie že je hlavne a hlavne v bezpečí.  Všetko rád robí systematicky, s mierou a s ohľadom na vašu bezpečnosť.

Ak si vezmeme, že najrýchlejšie zaznamenané kolo je 2:03,368 a Jarov čas ako najrýchlejší čas slovenského jazdca je 2:04,829 tak pochopíme aký je Jaro dobrý v tom čo robí.

Atmosféra a ako to u nás vyzerá.

Mať nové motorky a super nadupaného inštruktora je super ale čo je dôležitejšie je, ako sa u nás budete cítiť. Sme partia chalanov a báb od úplných začiatočníkov až po tých rýchlejších. Vekovo sme od 18 do 65 rokov. Smejeme sa, bavíme sa, vravíme si historky a každý každého máme radi. Ak si polepšíš čas, je bežné, že všetci ťa chvália a tešia sa s tebou. Nebude to len a len o jazdení. Budeš sa u nás cítiť dobre a to sú veci, na ktorích v živote ozaj záleží.

OBJEDNÁVKY 

+421 911 618 700

(platba je možná aj na mieste platobnou kartou),